Samos’da Araç Kiralama

Samos Adası’nda Araç Kiralama çok kolay!

Samos Adasına ister tek kişi olarak gelin, ister çift, ister aile yada büyüklü küçüklü gruplar halinde gelin, hiç fark etmez, her türlü ulaşım, konaklama ve araç kullanımı emrinize amededir.

Ziyaretçilerimiz limana vardıklarında istedikleri oto, motosiklet yada bisikletleri burada kendilerine teslim edilecek ve yine adadan ayrılırken burada teslim alınacaktır. Böylece adanın çevresinde istedikleri yere hızlı kolay ve ekonomik seyehatlerini özgürce planlamış olabileceklerdir.

Samos adasında araba kiralamak çok kolay. Samos Adasına vardığınızda, son derece ekonomik koşullarda, isterseniz üst düzey araçlar yada orta ve ekonomik sınıf araçlar ile yani dilediğiniz marka otomobillerle ada yollarının sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.

Türkiye’den Yunanistan’a gidip Yunanistan topraklarında araç kiralamak isteyen Türk vatandaşları kendi Türk ehliyetleri ile çok rahat ve sorunsuz bir şekilde kiralama gerçekleştirebiliyor.

Tüm diğer Yunan adalarında olduğu gibi, Samos Adasında da tek tip prosedür uygulanıyor. Samos Adasın giriş yaptığınız gümrük kapısının hemen çevresinde yer alan seyahat acentalarından herhangi birine giderek, acentanın önünde yer alan araçlardan hangisini seçeceğinize karar vermeniz gerekiyor.

Motosiklet kiramak isterseniz, 50cc – 150cc’lik motosikletler adanın caddelerini fethetmek üzere sizi bekliyorlar.

Samos adasında klasik ve elektrikli olmak üzere büyük bir bisiklet filosu yine isteyenler için hazır.

Oto ve Motosiklet teslim alımı ve teslimatı Sakız Adası gümrüğünün hemen dışında yapılabilmektedir.